SuperBetter

Android için Verimlilik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 5 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil İngilizce
  • Firma SuperBetter Labs
SuperBetter uygulamasını Android cihazlarınıza yükleyerek hayatınızda yolunda gitmeyen şeyleri düzeltebilir ve hayatınızı düzene sokabilirsiniz.

SuperBetter uygulamasını Android cihazlarınıza yükleyerek hayatınızda yolunda gitmeyen şeyleri düzeltebilir ve hayatınızı düzene sokabilirsiniz.

Kullanıcıların hayatını düzene sokmaları amacı ile geliştirilmiş uygulama aynı zamanda kötü alışkanlıklara sahip kullanıcıların kötü alışkanlıklarını bırakmalarını da sağlıyor. Bunun yanı sıra güzel alışkanlıklar edinmenize ve bu alışkanlıklarınızın artmasını da sağlayan uygulama sayesinde hayatınızın kontrolünü elinize alabilirsiniz.

SuperBetter uygulaması içerisinde; görevleri tamamlayarak ödüller kazanma, modunuzu ve sağlığınızı güçlendiricilerle düzeltme, hayatınızdaki kötü kişileri belirleyerek onlarla başa çıkma, arkadaş ve destekçilerle bir araya gelme, uzmanlar tarafından oluşturulmuş 25 güç paketinden yardım alma, bilimsel bilgilerden faydalanma gibi bir çok kullanışlı özellik bulunuyor. SuperBetter ile hayatınızın kontrolünü elinize almaya hazır mısınız?

Mutlaka denemelisiniz!

Daha Fazla Göster
SuperBetter indir
DİĞER SÜRÜMLER